صبا راد /تغییر چهره جدید و خاص صبا راد +عکس

صبا راد تغییر چهره داد. صبا راد همسر خواننده معروف مانی رهنماست.

صبا راد تغییر چهره داد. صبا راد همسر خواننده معروف مانی رهنماست. صبا راد چند وقت پیش از تلویزیون کناره گیری کرد. صبا راد با عکس هایی که از خودش و مانی منتشر می کند سوژه فضای مجازیست..صبا راد تصویری جدید که چهره اش تغییرات زیادی کرده است را منتشر کرده که در زیر می بینید.او نوشت:

صبا راد :دوم خرداد به روایت بهار۹۹؛ اگر اعتقاد داری که انجام میشه فرصت ها را خواهی دید. اگر معتقدی که نخواهد شد موانع را خواهی دید. انجام می شه، هرچی که بخوای می شه فقط از صمیم قلب بخواه و با تمام توانت تلاش کن رفیق!

صبا راد

کسی که صبا راد مجری سابق به خانه برمیگردیم از یکی از هتل های همدان در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

صبا راد

راستش از خدا میخوام اونایى که با ما(همه مون ...اینقدرم لطفا نگید مگه شما هم شرایطتون سخته؟ بله ما هم مثل بقیه داریم با مشکلات ریز و درشت دست و پنجه نرم میکنیم) این شیوه بیرحمانه رو دارن به راه راست هدایت کنه قیمتها سر به فلک کشیدن صفها هرروز طولانى تر میشه و سفره ها خالى تر..
اما هنوزم میشه به روزهاى بهتر امیدوار باشیم من به شدت به این جمله اعتقاد دارم که خدا جاى حق نشسته و دیر یا زود حق به حقدار میرسه شما همه تون بزرگ من هستین و خیلى بهتر از من میدونین اما اجازه بدین خواهرانه خواهش کنم توى اینروزها که زندگى به همه مون سخت گرفته کمى فقط کمى باهم مهربونتر باشیم
بعد از چند روز خانه نشینى در شمال نزدیک محل سکونتمون یه آبگیر زیبا هست که رفتیم یه قدمى زدیم و یه عکس هم به یادگار گرفتیم
عکسمون شبیه عکس هندی شده
صبا نوشت: از بی حدی اَت واهمه دارم ...
من در همه جا فقط تورا میبینم
 

AndroidOnlineNewsImage (1)

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه