آخرین نظر بهاره رهنما درباره همسر سابقش+عکس دو نفره

ناگفته هایی از زندگی مشترک بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی ف چرا از هم جدا شدند؟

بهاره رهنما بازیگر پرحاشیه ایرانی به تازگی با امیر خسرو عباسی ازدواج کرده است. بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی می باشد. بهاره رهنما در مصاحبه ای از زندگی اول خودش به نیکی یاد می کند. بهاره رهنما و همسر اولش یک دختر به نام پریا دارند. بهاره رهنما به تازگی درگیر غم از دست دادن پدرش است.

بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

بهاره رهنما بازیگر خوب و موفق کشورمان که بیشتر کارهای او با مضمون ظنز و کمدی است پای گفتگوی ما نشست و ناگفته هایی از جدایی از همسرش گفت و به نیکی از پیمان قاسمخانی نام برد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما در نشست نمایش «دیگری» با حضور شیوا اردویی و مهیار طهماسبی در پاسخ به سوال یکی از کاربران که پرسیده بود:

«من یک حسن در رفتار خانم رهنما دیده ام که بعد از جدایی از همسر سابق شان از ایشان به خوبی یاد کرده اند. از جمله شبی که من نمایش «دیگری» را دیدیم ایشان از مردان خوبی که در زندگی شان بوده اند یاد کردند از جمله پدر و برادر و همسر سابق شان. این رفتار شایسته را همه ما باید انجام دهیم.»

بهاره رهنما

گفت:«این نیز یکی از مصادیق عدم اعمال خشونت نسبت به یکدیگر است. پیمان قاسمخانی قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما 24، 25 سال است که با هم دوستیم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترکمان دلیل نمی شود که دوستی مان لطمه ببیند.»

او ادامه داد:«(با لبخند) جدا از این من فَنِ پیمان قاسمخانی هستم. او رفیق خوبی برایم است و امیدوارم این فرهنگ خصوصا در میان کسانی که بچه دارند جا بیفتد. چون بچه ها حتی اگر 50 یا 60 سالشان هم شود باز هم پدر و مادرشان را در کنار هم می بینند و در کنار هم می خواهند.»

بهاره رهنما و همسر دومش

بهاره رهنما

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه