شهرزاد کمال زاده قربانی شد+عکس

برنامه شب‌های مافیا دو هفته ای است که از طریق فیلیمو قابل مشاهده است و اما حواشی این برنامه آنقدر زیاد بوده که نوشتن نقد آن خالی از لطف نیست.

شهرزاد کمال زاده در سال 1364 و در تهران متولد شد.شهرزاد کمال زاده فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و عضو تیم فوتبال و والیبال بانوان هنرمندان ایران می باشد.شهرزاد کمال زاده با بازی در سریال هزاران چشم ساخته کیانوش عیاری نخستین حضور تلویزیونی خود را تجربه کرد.حضور شهرزاد کمال زاده در برنامه شب های مافیا و بازی جالب او همه را متعجب کرد.

 شقایق دهقان ، رویا میرعلمی، سمانه پاکدل، گلوریا هاردی و شهرزاد کمال زاده بازیگران جدیدی هستند که به «شبهای مافیا» پیوسته اند

 

پنج بازیگر زن به رئالیتی شوی «شبهای مافیا» به کارگردانی سعید ابوطالب پیوستند.

 در حالی که این مجموعه با آغاز پخش موفق شد در هفته اول رکورد تماشای مجموعه های شبکه نمایش خانگی از جمله سریالهایی چون «هم‌گناه»، «دل»، «هیولا» و «مانکن» را بشکند و مخاطبان بیشتری برای قسمت اول خود جذب کند، ساخت قسمتهای بعدی آن همچنان ادامه دارد..

در هر فصل از «شبهای مافیا» محمدرضا علیمردانی که در بازی به او لیدر یا برگزار کننده می گویند به همراه 12 نفر از بازیگران سینما و تلویزیون، بازی را کاملا رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می دهند.

سیدجواد هاشمی، هادی کاظمی، بیژن بنفشه خواه، محمدرضا هدایتی، حامد آهنگی، رضا شفیعی جم، کاوه خداشناس، هومن حاج عبدالهی، عماد طالب زاده، مجید واشقانی، میرطاهر مظلومی و بهرنگ علوی بازیگران مردی هستند که تا به حال دو قسمت از مجموعه با حضور آنها پخش شده است.

همچنین نسرین مقانلو، فریبا نادری، بهاره رهنما، مریم مومن، نسیم ادبی، شبنم فرشادجو، خاطره حاتمی، سمیرا حسن پور، سیما تیرانداز، سارا خوئینی ها، آزیتا ترکاشوند و روشنک گرامی بازیگران زن «شبهای مافیا» هستند که رقابت آنها را در فصل های آتی شاهد خواهیم بود.

ساخته سعید ابوطالب بوده و تاکنون مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. پس از بررسی آماری دقایق تماشای سریال‌ها و رئالیتی‌شو‌ها در هفته اول انتشار، "شب‌های مافیا" تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه سوم آذرماه، به رکورد شگفت انگیز ۱۹ میلیون دقیقه تماشا دست یافت و این رکورد، رفتار متفاوتی را در "فیلیمو" به ثبت رساند.

در هر فصل از "شب‌های مافیا" محمدرضا علیمردانی که نقش "گاد" یا "برگزارکننده" بازی را برعهده دارد به همراه ۱۲ نفر از بازیگران سینما و تلویزیون، بازی را رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می‌دهند. سعید ابوطالب پیش از ساخت "شب‌های مافیا" ، تهیه کنندگی و کارگردانی «رالی ایرانی ۱و ۲»، «سرزمین دانایی»، «هفت روز و هفت ساعت»، «دستم را بگیر» و «شام ایرانی» را در قالب رئالیتی‌شو در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی بر عهده داشته است.

 

بازی مافیا یک بازی دسته جمعی است و با دو گروه مافیا و شهروند قابل انجام است در ابتدای بازی با رای گیری همه بازیکنان یک نفر به عنوان حاکم یا خدا انتخاب می‌شود. در این بازی افراد به دو گروه مافیا و شهروندان تقسیم شده و نبرد میان دو گروه آگاه و ناآگاه شبیه‌سازی می‌شود. در این مسابقه افراد به صورت پنهانی تعیین نقش می‌شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می‌کنند تا افراد مافیا را شناسایی و برای حذف آن‌ها رأی دهند.

شب های مافیا

این بازی در دو فاز شب و روز صورت می‌گیرد. داور اعلام می‌کند که شب شده و همه افراد با این فرمان باید بخوابند و چشم هایشان را ببندند. با اعلام داور، مافیا چشمانشان را باز می‌کنند و با همکاری یکدیگر یک نفر را می‌کشند. پس از اعلام داور، مافیا نیز می‌خوابند و صبح آغاز می‌شود و همه افراد بیدار می‌شوند در این لحظه با توجه به اینکه در شب گذشته چه کسی کشته شده بحث بر سر این موضوع که مافیا کیست اتفاق می‌افتد.

 

در هر مرحله با رای گیری، یک نفر حذف می‌شود. این بازی دوباره در بخش‌های صبح و شب تکرار می‌شود تا یکی از دو گروه پیروز این رقابت شوند. این بازی بسیار پر هیجان و درگیرکننده است. به‌طور خلاصه، هدف نهایی بازی مافیا از بین بردن یا به عبارت بهتر، از بازی به‌در کردن "شهروندها" توسط گروه مافیا یا برعکس آن از بین بردن "مافیا‌های بازی" توسط شهروند‌ها است. البته، در بین اعضای مافیا و شهروندان نقش‌های مختلفی همچون دکتر، پلیس، حرفه ای و... نیز وجود دارند.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه