حمله عجیب محسن افشانی به دنیا جهانبخت+عکس

رابطه جنجالی دنیا جهانبخت با مهراد جم در روز های گذشته در فضای مجازی سروصدای زیادی به پا کرد .

رابطه جنجالی دنیا جهانبخت با مهراد جم در روز های گذشته در فضای مجازی سروصدای زیادی به پا کرد .در جنجال اخیر  دنیا جهانبخت  با  مهراد جم  حالا محسن افشانی با انتشار پستی به این موضوع دامن زد.محسن افشانی مجری و بازیگر در یازدهم فروردین 1368 چشم به جهان گشود.پست عجیب محسن افشانی را در ادامه می بینید..

 

7b51efad-be13-48a3-99d0-5dc0645b85d3

 

محسن افشانی مجری و بازیگر در یازدهم فروردین 1368 چشم به جهان گشود. رشته محسن افشانی در دبیرستان ریاضی فیزیک بوده. به مهندسی شیمی و میکانیک خیلی علاقه داره .

محسن افشانی صاحب یک خواهر بزرگتر از خودش هست که اگه کسی مزاحمش بشه مزاحم رو پودر می کنه !!! از کودکی دوست داشت بازیگر بشه ولی با دادن تستی سر از کار مجری گری در آورد.

 

 

اولین برنامه اش در مجری گری آستانه بود بعد در برنامه های «ما دو تا»، «بوم سفید» و «سلام بهار» نیز به عنوان مجری ظاهر شده و در حرفه بازیگری در گاراگاهان و ترانه مادری حضور داشته. شیرین ترین خاطراتش رو اتفاقاتی می دونه که در حین مجری گری زنده براش می افته. در وب نویسی هم دست داره و 2.5 سال نیمه کاره وب نویسی انجام داده .دوستانش از خطش خیلی تعریف می کنند.

 

 

بازی محسن افشانی در سریال ترانه مادری به همراه سیاوش خیرابی زمینه به شهرت رسیدن و شروع بازیگری محسن افشانی بود که با توجه به سن و سال کم تجربه چندین تهیه کنندگی و کارگردانی را در کارنامه هنری خودش دارد با هم کارنامه هنری محسن افشانی را مرور می کنیم.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه