رابطه نامتعارف نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار+عکس

پست معنادار و پر کنایه محسن افشانی درباره پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده را در ادامه مشاهده کنید.

پست معنادار و پر کنایه محسن افشانی درباره پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده را در ادامه مشاهده کنید.پریناز ایزدیار  در 8 شهریور سال 1364 بدنیا آمد.  پریناز ایزدیار  در بابل متولد شد.پریناز ایزدیار بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. پریناز ایزدیار دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می باشد. 

8UPgLEEBhh1m

خانوادهٔ   پریناز ایزدیار   موافق تحصیل او در رشتهٔ بازیگری نبودند به خاطر همین در دبیرستان مجبور شد که رشتهٔ تجربی را انتخاب کند ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی به رشتهٔ هنر تغییر رشته داد. پدر ایشان یکی از مخالف های سر سخت رشتهٔ وی بود و مایل بود که او رشتهٔ وکالت بخواند ولی برعکس مادرش خیلی مایل بود که او رشتهٔ بازیگری را ادامه دهد.

 

" در دوران کودکی به شدت شیطان بودم. اغلب اوقات خرابکاری می کردم و روی در و دیوار نقاشی می کشیدم و اصولا کوچه را برای بازی انتخاب می کردم تا به خانه آوردن من، امری مشکل برای خانواده محسوب شود. چون تمام مدت، در حال حرکت بودم و به همراه برادرم فوتبال بازی می کردم. به یاد دارم، در آن زمان، مادرم اجازه نمی داد که ظهرها بیرون بروم و با بچه ها بازی کنم و من را مجبور می کرد که بخوابم، اما متاسفانه هر چه سعی می کردم، خوابم نمی برد، به همین دلیل برای آن که، آن ساعات طی شود، آن قدر از زیر در با دوستانم صحبت می کردم، تا یکی از اعضای خانواده بیدار شود و به من مجوز بیرون رفتن را بدهد " 

رابطه جنجالی پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده

پریناز ایزدیار

 

محسن افشانی جدید در اینستاگرام پستی منتشر کرده است ودر آن به نوید محمدزاده بازیگر معروف کشورمان طعنه زده است. محسن افشانی در این پست نوشته است: یه عطر نوید محمدزاده خریدم بوی پریناز ایزدیار میده! نمیدونم شاید باید 3تا پیس بزنم...لطفا کسی دستش به نوید میرسه ازش بپرسه دقیقا باید چندتا پیس بزنم بوی خودشو بده؟!

هنوز نوید محمد زاده و پریناز ایزدیار به این پست جنجالی محسن افشانی واکنشی نشان نداده اند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه