بهنوش بختیاری با تیپ لاکچری دیده نشده+عکس

عکسی که بهنوش بختیاری با دوستش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

بهنوش بختیاری  29 اردیبهشت ماه 54 در تهران متولد شد.  بهنوش بختیاری وی با محمدرضا آرین نویسنده طنز سریال های مهران مدیری ازدواج کرده.  بهنوش بختیاری  در برنامه سه ستاره پرده از راز مادر نشدنش برداشت . والان سرپرستی سه دختر کوچولو را برعهده داره.  بهنوش بختیاری با نقش آفرینی در سریال های طنز آقای مدیری از جمله جایزه بزرگ و شب های برره مشهور شد.

بهنوش بختیاری/بهنوش بختیاری با تیپ لاکچری دیده نشده+عکس

توصیه های جنجالی بهنوش بختیاری برای ویروس کرونا

بهنوش بختیاری به دلیل استوری تبلیغاتی عجیبی که به تازگی در اینستاگرامش منتشر کرده بود، به چهره خبرساز فضای مجازی تبدیل شد. همان‌طور که می‌دانید، این بازیگر معمولاً حضور فعالی در تبلیغات مجازی دارد و محتوای بخشی از پست‌ها یا استوری‌های صفحه اینستاگرام او مربوط به تبلیغ برای کلینیک‌های پزشکی یا سالن‌های زیبایی است، اما ماجرای تبلیغ تازه او فرق می‌کند و بخشی از مخاطبان را در شبکه‌های اجتماعی عصبانی کرده است.

 

عکسی قدیمی احسان خواجه امیری در کنار علی انصاریان

پیشگیری از کرونا با شربت گیاهی!

بهنوش بختیاری در این آگهی عجیب، از فواید یک شربت گیاهی در درمان بیماری‌های مختلف می‌گوید. او در میان صحبت‌های خود به تأثیر این محصول بر پیشگیری از ویروس کرونا هم اشاره و ادعا می‌کند که این محصول برای پیشگیری از این ویروس که همه را درگیر کرده، مؤثر است! طبیعتاً در شرایطی که مردم بیش از هر چیز به اطلاعات درست و آگاهی درباره ویروس کرونا احتیاج دارند، یک سلبریتی نباید صرفاً برای آگهی تبلیغاتی یک محصول تجاری، توصیه‌ای به مردم کند که پایه و اساس علمی یا اعتبار نداشته باشد. علاوه بر این، در شرایط بحرانی این روزها، توسل به ماجرای کرونا برای تشویق مردم به خرید یک محصول، هرگز کار اخلاقی و درستی نیست. تبلیغ عجیب بهنوش بختیاری، در روزهای گذشته انتقادهای فراوان کاربران فضای مجازی را به دنبال داشته است.

 
 
 

بهنوش بختیاری

سابقه بهنوش بختیاری در توصیه‌های عجیب

اگر رفتار بهنوش بختیاری در موقعیت‌های حساس را به خاطر بیاورید، متوجه می‌شوید که او پیش از این، باز هم در مقطع خاصی صحبت‌های عجیبی را مطرح کرده و افکار عمومی را عصبانی کرده بود، بنابراین رفتار تازه او برای تبلیغ یک محصول، چندان هم دور از انتظار نیست. بهنوش بختیاری سال گذشته در شرایطی که عموم مردم از مسئله گرانی گوشت گلایه داشتند، در برنامه «خیابان جام‌جم» تلویزیون به مردم توصیه کرد که مواظب تغذیه خود باشند، بیشتر سبزیجات مصرف کنند، «گوشت اصلاً چیز خوبی نیست و همان بهتر که گران شد»! او بعد از موج واکنش‌های منفی مردم، ویدئویی منتشر کرد و سعی داشت صحبت‌های قبلی خود را به نحوی توجیه کند. اکنون تبلیغ بهنوش بختیاری برای محصول گیاهی مؤثر بر پیشگیری از کرونا، بار دیگر حکایت از آن دارد که این بازیگر در موقعیت‌های خاص و حساس، رفتار سنجیده و درستی نداشته و شاید اصلاً بهتر باشد در چنین مواقعی درباره اظهارنظرهای خود حساسیت بیشتری داشته باشد. آنچه واضح است، اینکه به طور کلی اظهارنظرهای درست یا نادرست چهره‌ها، بازتاب‌های فراوانی دارد و مخاطبان این افراد در شبکه‌های مجازی، به صحبت‌های آنان توجه می‌کنند، بنابراین انتظار می‌رود هنرمندان در این شرایط، رفتار سنجیده‌تری از خود نشان دهند.

 
 
 

زندگینامه بهنوش بختیاری از زبان خودش:

من در 29 اردیبهشت 1354 در تهران به دنیا آمدم. کودکی‌ام مثل کودکی خیلی‌های دیگر با کلی امید و آرزو سپری شد. من هم مثل خیلی از هم نسلان و هم جنسانم به زندگی نگاه می‌کردم. با همان رویاهای دست یافتنی و دست نیافتنی. بعد از گذراندن تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان وارد دانشگاه آزاد شدم آن هم در رشته مترجمی زبان فرانسه. این رشته را تا گرفتن مدرک کارشناسی در واحد تهران مرکز گذراندم و بعد با ورودم به دنیای سینما تمام چیزهای اطرافم تغییر کرد. بگذارید ماجرای سینما را کمی مبسوط‌تر بگویم. من قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه به سینما وارد شدم. در کنار آن در مدرسه «رسام هنر» یک دوره یک ساله تئاتر را هم زیر نظر خانم مهتاب نصیرپور گذراندم.

 

از خاطرات خوش آن سال‌ها می‌توانم به کار در پشت‌صحنه فیلم «مهمان مامان» استاد داریوش مهرجویی اشاره کنم که در سمت منشی صحنه در کنار سایر عوامل تولیدی این فیلم حضور داشتم اما در همان دوران هم سودای بازیگری و بازیگر شدن را در سر می‌پروراندم. سرانجام سال 1375 بود که این فرصت برایم به وجود آمد و در مجموعه «هوای تازه» ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کردم و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شدم. همان چیزی که گفتم سودایش را در سر داشتم و همین اتفاق باعث شد تا امروز بازی کنم و در کنار شما باشم و خیلی از شما من را به عنوان یک بازیگر بشناسید تا یکی از عوامل پشت صحنه فیلم. خواندن البته از نوع مجازش یکی دیگر از دغدغه‌های همیشگی‌ام بود.

تلویزیون

۱۳۷۵ - هوای تازه (حسن فتحی)

 
 
 
 
 

۱۳۷۶ - برگبار (اکبر خواجویی)

۱۳۷۷ - ماجراهای خانه قدیمی (اسماعیل میهن‌دوست)

 

۱۳۷۷ - مرگ در سکوت (شهریار پارسی‌پور)

۱۳۷۸ - این زمینی‌ها (مسعود شاه‌محمدی، بازیگر مهمان)

 
 

۱۳۷۸ - روزگار جوانی (اصغر توسلی، بازیگر مهمان)

۱۳۷۹ - داستان یک شهر (اصغر فرهادی، بازیگر مهمان)

 

۱۳۷۹ - وکیل محله (اسماعیل میهن‌دوست)

 
 

۱۳۷۹ - سایه‌ها (غلامرضا رمضانی)

۱۳۷۹ - همسفر (قاسم جعفری، بازیگر مهمان)

۱۳۸۰ - ماجراهای سرابی (اسماعیل میهن‌دوست)

 
 

۱۳۸۰ - روزهای آرزو (شاهرخ حمیدی مقدم)

۱۳۸۰ - خانه آرزوها (حسین سهیلی‌زاده)

۱۳۸۱ - هزاران چشم (کیانوش عیاری)

۱۳۸۲ - فرمان (مسعود رشیدی)

 
 

۱۳۸۳ - خانه‌به‌دوش (رضا عطاران، بازیگر)

 

۱۳۸۳ - شبکه سه و نیم (داریوش کاردان، بازیگر)

 

۱۳۸۴ - جایزهٔ بزرگ (مهران مدیری، بازیگر)

۱۳۸۴ - شب‌های برره (مهران مدیری، بازیگر)

 
 

۱۳۸۴ - زندگی به شرط خنده (مهدی مظلومی، بازیگر)

۱۳۸۵ - باغ مظفر (مهران مدیری، بازیگر)

۱۳۸۵ - گل یا پوچ (جواد افشار)

۱۳۸۶ - چارخونه (سروش صحت، بازیگر)

 
 

۱۳۸۷ - عید امسال (سعید آقاخانی، بازیگر)

۱۳۸۸ - دارا و ندار (مسعود ده‌نمکی، بازیگر)

 

۱۳۸۹ - آسمان همیشه ابری نیست (سعید عالم‌زاده، بازیگر)

۱۳۹۰ - چهار چرخ (محمدجواد مزدآبادی، بازیگر)

۱۳۹۱ - مسیر انحرافی (بهرنگ توفیقی، بازیگر)

۱۳۹۱ - خداحافظ بچه (منوچهر هادی، بازیگر)

۱۳۹۱ - خانه اجاره‌ای ۲ (شاهد احمدلو، بازیگر)

۱۳۹۲ - عصر پاییزی (اصغر نعیمی)

۱۳۹۳ - خوب، بد، زشت (منوچهر هادی، بازیگر)

۱۳۹۴ - محله گل و بلبل (احمد درویشعلی‌پور، بازیگر در تقش خانم چمنی)

۱۳۹۵- محله گل و بلبل ۲ (احمد درویشعلی‌پور، بازیگر در نقش خانم چمنی)

۱۳۹۶- سارق روح (احمد معظمی)

۱۳۹۷- محله گل و بلبل ۳ (احمد درویشعلی‌پور، بازیگر در نقش خانم چمنی)

۱۳۹۷- بر سر دوراهی (بهرنگ توفیقی، بازیگر در نقش ثریا)

شبکه نمایش خانگی

(۱۳۸۵) - گنج مظفر به کارگردانی مهران مدیری، بازیگر

(۱۳۸۹) - کار کاذب به کارگردانی مهرداد محتشمی‌پور، بازیگر

(۱۳۹۲) - شوخی کردم.. ! به کارگردانی مهران مدیری، بازیگر

(۱۳۹۳) - مردها فرشته نیستند به کارگردانی فرشاد ارج، بازیگر

(۱۳۹۳) - عشق تعطیل نیست به کارگردانی بیژن بیرنگ، بازیگر

(۱۳۹۸) - موچین به کارگردانی حسین تبریزی، بازیگر

تئاتر

(۱۳۹۸) - شب (به نویسندگی و کارگردانی صحرا فتحی و تهیه کنندگی محمد قدس)، بازیگر

منشی صحنه

این ترانه عاشقانه نیست (۱۳۸۴)

ازدواج صورتی (۱۳۸۳)

انتخاب (۱۳۸۳)

روایت سه‌گانه (یک آرزوی کوچک) (۱۳۸۲)

مهمان مامان (۱۳۸۲)

اجرا

بهنوش بختیاری در مجموعه مستند اجتماعی شکلات تلخ به کارگردانی شاهین صمدپور که برای شبکه نسیم در بخش‌هایی از این مجموعه ۲۶ قسمتی به عنوان مجری جلوی دوربین رفت.

 

 

در تمام این سال‌ها و در کنار بازیگری کلاس‌های آوازم را رها نکردم و ادامه‌اش دادم. فکر می‌کنم این تمام ماجرای حضور من تا امروز در کنار شماست. چیزی که توضیح بیشترش خارج از حوصله این صفحات است. فقط در پایان دلم نمی‌آید به نام یکی دونفر که در پیشرفت کاری‌ام خیلی به آنها مدیون هستم اشاره نکنم. کسانی که امروز در میان ما نیستند و شاید این اشاره به آنها ادای دینی باشد به محبت‌هایی که در حق من داشته‌اند. اول از همه زنده‌یاد حمیده خیر آبادی که مثل فرزندی به او علاقه داشته و دارم و بعد هم زنده‌یادان اردشیر افشین‌راد و مهدی ابالسلط. روحشان شاد.

 

بیوگرافی بهنوش بختیاری,عکس بیوگرافی بهنوش بختیاری,زندگی نامه بهنوش بختیاری

 

بهنوش بختیاری دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه