واکنش تند هنرمندان به صحبتهای اخیر یک کارشناس در برنامه + عکستلویزیونی شبکه ۲

واکنش تند هنرمندان به صحبتهای اخیر یک کارشناس در برنامه تلویزیونی شبکه ۲

واکنش تند هنرمندان به صحبتهای اخیر یک کارشناس در برنامه تلویزیونی شبکه ۲

 


کارشناس صدا و سیما در برنامه زنده باد زندگیِ شبکه دوم گفت: باید سطح انتظارات‌‌مان را از گوشت مرغ و میوه پایین‌تر بیاوریم تا زندگی حرکت کند.

 

 

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی بازیگر زن سینما و تلویزیون از سال 1375 با تئاتر فعالیت هنری خود را آغاز کرد.پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی (زاده ٩ آبان ١٣۵۶ در تهران) بازیگر ایرانی است.پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند. 

واکنش تند پرستوصالحی به کارشناس برنامه.

 

واکنش حسن آقامیری به صحبت های خانوم کارشناس 

خانوم کارشناس که تکلیفش معلومه بالاخره باید در راستای مدار صدا و سیما باشه و الا فردوسی پورم باشه باید حذف بشه و کسی هم تو سازمان علی عسگری!حق نداشته باشه اسمش رو بیاره!
اون آقای مجری که بار اولشم نیست که غافلگیر میشه که حالا شاید دلیلش اینه که خودش مهمان هاش رو دعوت نمیکنه گفتند: طرف تو میوه فروشی میاد یه خوشه موز رو میذاره روی ترازو و جرینگی! ۱۸۰ هزار تومان پولش رو میده این دهن کجی میکنه به مایی که نمیتونیم بخریم!
یعنی اومدند افاضات مهمان رو ماست مالی کنند خودشون حرفی زدند که بیا و ببین
دهن کجی به مردم دقیقا برنامه های سازمانی هست که شده توجیه کننده‌ی بی تدبیری و کم کاری مسئولین
سازمانی که به مردم توصیه میکنه برنج خالی بخورید!
حالا یک ماه میوه نخورید چی میشه
راست میگه نمیتونید یه سفر برید خوب نرید
نمیتونید لباس نو بخرید، خوب نخرید
اصلا هر کی خوشش نمیاد بره از ایران

آقای علی عسگری واقعا مدیریت شما شرم آوره
با بودجه های چند هزار میلیاردی و مصوبه های هر روز مجلسی که ظاهرا نمایندگان حضرت عالی اونجا بیشتر از نمایندگان مردم هستند!
برنامه میسازید و ملت رو به سخره میگیرید
کدوم یکی از مسئولین فعلی یک ماه میوه نمیخورند و برنج خالی میخورند و...
یا لطیف
سید حسن آقامیری
پ.ن: آقایون از الان شروع کردند به دعواهای سیاسی برای خدمت به ما در ۱۴۰۰ دلیلشم ساده است اینها تشنه‌ی خدمت به مردم هستند اینها میمیرند برای فداکاری برای ملت اینها خودشون رو تیکه تیکه میکنند برای حل مشکلات رعیت اینها...

پرستو گلستانی (زاده ۱۱ خرداد ۱۳۴۷، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. پرستو گلستانی لیسانس بازیگری و کارگردانی را از دانشگاه آزاد اسلامی گرفت و دوره دو سال و نیم بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما گذراند. پرستو گلستانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۵ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تجربه کرد و بازی در سینما را از سال ۱۳۶۹ با فیلم مجنون کاری از رسول ملاقلی پور شروع به کار کرد. او همسرِ سابق بهروز بقایی و خواهر زاده ی مهدی اخوان ثالث است.

 

واکنش پرستو گلستانی به حرفهای کارشناس برنامه:شما فقط یک نگاه به آینه بکنید جواب همه را میگیرید خانم جان که اینطور برای ملت نسخه میپیچید خوب جوابشو داد!

مهران غفوریان (زادهٔ سوم شهریور ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ‌التحصیل رشتهٔ نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی می‌باشد.مهران غفوریان در خیابان مولوی تهران به دنیا آمد و بزرگ شده تهرانسر و محله دریاست. پدرش ناخدای نیروی دریایی و اهل تهران و مادرش معلم و اهل تبریز است. یک برادر به نام مهدی دارد که از او ۵ سال بزرگتر است و آهنگسازی می‌کند.

واکنش همسر مهران غفوریانه به کارشناس شبکه دو

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه