ملاک ها ازدواج جالب پردیس احمدیه+ عکس

پردیس احمدیه بازیگر سریال تلویزیونی «یادآوری» درباره ملاک‌های ازدواجش گفت: «ازدواج نکرده‌ام؛ اما اولین ملاک من برای ازدواج این است که طرف مقابلم سختی کشیده باشد؛ چون خودم در زندگی با سختی بزرگ شدم. اگر با کسی ازدواج کنم که در زندگی‌اش سختی نکشیده باشد، از حرف‌های من چیزی متوجه نمی‌شود. از طرفی دوست دارم طرف مقابلم برای خودش تلاش کرده باشد و در جایگاه درستی ایستاده باشد؛ البته قیافه هم برای من مهم است، قدش هم بلند نباشد.»

پردیس احمدیه (زادهٔ ۸ تیر ۱۳۷۱ در تهران) بازیگر ایرانی است. او از سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد عرصه بازیگری شد. پردیس احمدیهاز مشهورترین فیلم‌هایی که او در آن بازی کرده، لاک قرمز است که خود او نقش اول فیلم را بازی کرده‌است.پردیس احمدیه در ششمین جشنواره فیلم شهر در سال ۱۳۹۶ برای فیلم لاک قرمز به عنوان بهترین بازیگر زن دست یافت. وی همچنین نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در نوزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.

 

 

پردیس احمدیه بازیگر سریال تلویزیونی «یادآوری» درباره ملاک‌های ازدواجش در دورهمی گفت: «ازدواج نکرده‌ام؛ اما اولین ملاک من برای ازدواج این است که طرف مقابلم سختی کشیده باشد؛ چون خودم در زندگی با سختی بزرگ شدم. اگر با کسی ازدواج کنم که در زندگی‌اش سختی نکشیده باشد، از حرف‌های من چیزی متوجه نمی‌شود. از طرفی دوست دارم طرف مقابلم برای خودش تلاش کرده باشد و در جایگاه درستی ایستاده باشد؛ البته قیافه هم برای من مهم است، قدش هم بلند نباشد.»

 

 

پردیس احمدیه ۸ تیر سال ۱۳۷۱ در تهران متولد شد. در سال ۱۳۸۶ توسط حمید نعمت‌الله برای بازی در فیلم «مقلد شیطان» به افشین صادقی معرفی شد. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ(سنتور)نوازندگی ساز ایرانی است.

وی در شهریور سال ۱۳۹۸ به جمع بازیگران فیلم سینمایی «لا مینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی پیوست.

 

سینما

سال عنوان نقش کارگردان
۱۳۸۵ مقلد شیطان مریم افشین صادقی
۱۳۹۰ کلاس هنرپیشگی نیکی علیرضا داوودنژاد
۱۳۹۲ دلم می‌خواد بیمار بهمن فرمان‌آرا
۱۳۹٣ تگرگ و آفتاب گلی رضا کریمی
خانه دختر ستاره شهرام شاه‌حسینی
۱۳۹۴ لاک قرمز اکرم جمال سیدحاتمی
۱۳۹۵ خفه‌گی نسیم فریدون جیرانی
۱۳۹۷ سرکوب پروانه رضا گوران
۱۳۹٨ تومان آیلین مرتضی فرشباف
مجبوریم   رضا درمیشیان
لامینور   داریوش مهرجویی

تلویزیون

سال عنوان نقش کارگردان
۱۳۹۲ یادآوری فرشته حجت قاسم‌زاده اصل

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه