سپهر حیدری و فرزند سومش+ عکس

سپهر حیدری تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.

سپهر حیدری فرزند سیاوش حیدری مربی فوتبال متولد ۲۹ خرداد ماه سال ۱۳۵۹ در شهر اصفهان می باشد. سپهر حیدری در تیمهای ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان سابقه بازی دارد. سپهر حیدری به خصوص بخاطر بازی درخشان و همچنین گل قهرمانی در بازی پایانی لیگ برتر هفتم در مقابل سپاهان شناخته شده است.

سپهر+حیدری

چکیده ای از بیوگرافی سپهر حیدری

 

نام کامل: سپهر حیدری

تاریخ تولد:  ۱۹ ژوئن ۱۹۸۰ ‌( ۴۰ سال)

محل تولد:  اصفهان، ایران

قد: ۱٫۸۸ متر( ۶ فوت ۲ اینچ)

 
سپهر حیدری
دوران باشگاهی سپهر حیدری

دوران باشگاهی او در فصل ۸۶- ۸۷ در حالیکه کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن بود به پرسپولیس تهران پیوست و توانست همراه با این تیم بعنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یابد. حیدری در سال ۱۳۹۰ به باشگاه فوتبال مس کرمان پیوست، او در سال ۱۳۹۱ به تیم سابق خویش باشگاه فوتبال ذوب آهن بازگشت.

 

 

گل قهرمانی سپهر حیدری

 

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران هم توانست بعنوان قهرمانی این مسابقه ها دست پیدا کند.

 

 

 

در این دوره از مسابقه ها هم پرسپولیس رقابت بسیار شدیدی با تیم فوتبال سپاهان اصفهان داشت و این دو تیم در حالی در آخرین مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند که سپاهان با کسب تساوی هم بعنوان قهرمانی دست پیدا میکرد ، ولی تیم پرسپولیس با گل دقیقه ۹۶ سپهر حیدری توانست با نتیجه ۲ بر ۱ سپاهان را شکست دهد و نخستین تیمی باشد که ۲ بار به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یافته است.

 

 

خداحافظی سپهر حیدری از فوتبال

خداحافظی سپهر حیدری از فوتبال

 

 

سپهر حیدری بازی کن پیشین تیم پرسپولیس در سن 35 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد. این مدافع که موفق شد گل قهرمانی پرسپولیس را در دقیقه 96 دیدار با سپاهان در خرداد سال 87 به ثمر برساند آخرین بار با پیراهن ذوب آهن در مسابقه های لیگ برتر به میدان رفت.

 

 

تأسیس مدرسه فوتبال سپهر حیدری

 

 

در حال حاضر وی در کیش کارهای مربوط به آکادمی فوتبالش به اسم سرخ پوشان سپهر کیش فعالیت می کند، مدیرعامل این تیم هم خود او هست و اعضای هیئت مدیره آن هم از بزرگان باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن هستند..

 

دوران باشگاهی سپهر حیدری

افتخارات سپهر حیدری

 

 

لیگ برتر

 

 

۱۳۸۶–۸۷ قهرمان با پرسپولیس تهران 

 

۱۳۸۳–۸۴ نائب قهرمان با ذوب آهن اصفهان

جام حذفی

 

۱۳۸۱–۸۲ قهرمان با ذوب آهن اصفهان

 

۱۳۸۸–۸۹ قهرمان با پرسپولیس تهران 

 

۱۳۸۹–۹۰ قهرمان با پرسپولیس تهران 

 

ازدواج سپهر حیدری

 

در دوم فروردین سال 1393 همسرم بهمراه پدر و مادرش به مرکز بولینگ اریکه ایرانیان آمده بود که با دیدن او در همان نگاه اول عاشق شد و پیشنهاد ازدواج داد. همسرش تکواندوکار است.

سپهر حیدری در بهمن ماه سال 1396 صاحب یک پسر به نام دیاکو شد.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه