حمله تند شهره قمر به سحر قریشی+ عکس

بدگویی شهره قمر درباره سحر قریشی جنجال به پا کرد. سحر قریشی یک فاسد است.

شهره قمر بازیگر سال های نه چندان دور سینما و تلوزیون است . شهره قمر در فضای مجازی جنجال زیادی به راه انداخت . شهره قمر در زمانی که محمدرضا شجریان نیز فوت کرد حرف های عجیب و جنجالی ای زد . این بازیگر در روز های گذشته دوباره جنجال ساز شده است . او در یک لایو به شدت به محمدرضا شریفی نیا حمله کرد او در این لایو از سحر قریشی هم حسابی بد گفت . در ادامه
ویدیوهای صحبت های شهره قمر را مشاهده می کنید . 

حمله تند شهره قمر به سحر قریشی

شهره قمر روز گذشته طی چند استوری در اینستاگرام شخصی اش بدون نام آوردن از سحر قریشی با اشاره به ماجرای تمسخر یک پارکبان شهرداری توسط این بازیگر مشهور، مدعی شد قریشی اصالتی افغانستانی دارد.

قمر نوشت:

«ننگ بر هنربند افغانی تباری که به شغل و شرافت هموطنم اهانت کرد»

«مایه ننگ یه عالم

حیف از مردم شریف افغانستان که سالهاست مصرانه ازشون براعت می کنی و به دروغ خودتو ایرانی جا زدی

تو اگه شرافت داشتی از اصالتت فراری نبودی …

دورتون با باند کثیف و لابی ها و مهمونی های شبانه تون تموم شد و به درک واصل شد بحمد الله.»

«مایه های ننگ رو یکی یکی به درک واصل کردیم به حمدالله

بقیه منتظر باشن…

والسلام شهره قمر»

 

شهره قمر

شهره قمر

استوری های جدید شهره قمر یک بار دیگر در اینستاگرام جنجال آفرین شد و از آنجایی که او تنها ساعاتی قبل با متنی انتقادی از خجالت رامبد جوان درآمده بود ابتدا برخی تصور کردند جوان مخاطب صحبت های قمر است. شهره قمر پس از لایو اینستاگرامی جدید رامبد جوان درباره ی برنامه های جدید کاری خود، در یک استوری او را مورد انتقاد قرار داده بود. قمر اما در استوری های بعدی خود اشاره کرد که مخاطب حرف های او کس دیگری است و گفت به طور مشخص اسمی نمی آورد تا کسی به واسطه ی او معروف نشود!

 

شهره قمر

شهره قمر

شهره قمر

شهره قمر

اشاره ی شهره قمر به ماجرای توهین سحر قریشی به یک پاکبان است که چند ماه قبل رخ داد. اوایل اردیبهشت ماه سال جاری ویدئویی از سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های زیادی را به دنبال داشت. در این ویدئو سحر قریشی با دوستان خود در حال پیاده روی در یکی از پارک های پایتخت و گرفتن فیلم بود که با الفاظی توهین آمیز یک پاکبان را مخاطب قرار داد و به تمسخر او و لباسش پرداخت .

شهره قمر

 

قریشی در حالی که مشغول قدم زدن بود و لباسی سبز به تن داشت، به پاکبانی که در کنار مسیر پیاده روی آن‌ ها نشسته بود نزدیک می شود و با ژستی خاص رو به دوربین به دوستانش می گوید: «آقا ببین من لباسم رو با رفیقم (پاکبان) سِت کردم.» پاکبان مذکور که غافلگیر شده بود، پس از شنیدن این جمله خطاب به خانم بازیگر می گوید که برود. قریشی با حالتی تمسخر آمیز در حالی که به شدت می‌ خندد به دوستانش می‌ گوید: «میگه برو! همین مونده بود این به من بگه برو!» این رفتار قریشی در فضای مجازی به شدت حاشیه ساز شد و واکنش تند کاربران را به همراه داشت؛ بسیاری آن را توهین به پاکبان قلمداد کردند و برخی چهره های سینمایی هم تأسف خود را از این اتفاق ابراز کردند. ماجرا اما به همین جا ختم نشد. مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران با انتقاد از رفتار خانم بازیگر اعلام کرد اگر سحر قریشی رسماً عذرخواهی نکند شهرداری تهران از او شکایت خواهد کرد. پس از این اتفاقات سحر قریشی با انتشار متنی در اینستاگرامش گفت قصد اهانت به آن پاکبان را نداشته و این اتفاقات چیزی جز یک سوء تفاهم کوچک نبوده.

شهره قمر

 

قمر در وبسایت رسمی اش زمان و محل تولد خود را ۱۳۷۲ در کردستان عنوان کرده است. او بازیگری را در سال ۸۸ با بازی در فیلم سینمایی انعکاس آغاز کرد. قمر در وبسایت خود مدعی شده او را به خاطر گریم های متفاوتش در فیلم ها دختر هزار چهره سینما می نامند و اینکه وجه تمایز او نسبت به سایر بازیگران هم نسلش گریم ها و تغییر صدا و بازیگری صرفش در سینما است و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خود به ثبت رسانده است.

شهره قمر

شهره قمر

شهره قمر چندی قبل هم در یک مصاحبه ی رادیویی مدعی شده بود تنها بازیگر مطلق سینمای ایران است چرا که هرگز در هیچ فیلم و سریال تلویزیونی ای بازی نکرده و تنها در فیلم های سینمایی نقش آفرینی می کند. قمر پیش از این هم با تهدید ترانه علیدوستی و دخترش به مرگ، توهین به محمدرضا شجریان و درخواست اعدام بازیگران سریال شهرزاد خبرساز شده بود.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه