احمد پورخوش/استوری تأمل برانگیز احمد پورخوش بازیگر سریال«آنام»+ عکس

احمد پورخوش، بازیگر جوان تلویزیون و تئاتر که ایفاگر نقش «محمدعلی» در سریال «آنام» بود، استوری تأمل برانگیز زیر را در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت.

احمد پورخوش ، بازیگر جوان تلویزیون و تئاتر که ایفاگر نقش «محمدعلی» در سریال « آنام » بود، استوری تأمل برانگیز زیر را در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت.احمد پورخوش متولد 3 شهریور 1363 در تهران، بازیگر است. احمد پورخوشفارغ التحصیل فوق دیپلم رشته مهندسی عمران از دانشگاه خواجه نصیر است،  حمد پور خوش به موسیقی علاقه زیادی دارد و از نزدیک در کنسرت خواننده های مورد علاقش که یکی از آنها بنیامین بهادری است شرکت می کند، دیدن فیلم و فوتبال را هم دوست دارد.

 

بازیگری را مدت هاست شروع کرد و بخاطر استعداد و چهره اش خیلی زود وارد تلویزیون شد.

 

 

استوری قابل تأمل بازیگر «آنام»

زمان شروع بازیگری احمد پور خوش:
احمد پور خوش هنرمند کشورمان همانند سایر بازیگران دیگر، بازیگری را در تئاتر آغاز کرده است و برای شناخت تکنیک های بازیگری به کلاس‌های هنرپیشگی نزد آقای امین تارخ رفته و مدرک بازیگری را از این پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران دریافت نموده است.

احمد پور خوش اولین تجربه بازیگری را در سال ۱۳۹۵ کسب نموده است او در این سال توانست در فیلم سینمایی شعله ور ساخته حمید نعمت الله ایفای نقش بپردازد.

احمد پور خوش تجربه بازی در تلویزیون را نیز دارد در سریال آنام به کارگردانی جواد افشار حضور یافته و هر شب از شبکه سوم سیما این سریال پخش می‌شود و مردم با چهره این هنرمند به خوبی آشنا شده اند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه