درخواست منوچهر هادی از مسئولان+عکس

منوچهر هادی، کارگردان سریال‌های نمایش خانگی، با انتشار استوری زیر در صفحه‎‌اش از مسئولان خواست بازیگران را هم در صف تزریق واکسن قرار دهند.

منوچهر هادی  کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینما و تلویزیون ایران است. از جمله سوابق هنری منوچهر هادی می‌توان به کارگردانی فیلم‌هایی نظیر «قرنطینه» (۱۳۸۶) و «یکی می خواد باهات حرف بزنه» (۱۳۹۰) و من سالوادور نیستم (۱۳۹۴) اشاره کرد.منوچهر هادی (زادهٔ ۱۳۵۱، تهران)، کارگردان و فیلمنامه‌نویس سینما و تلویزیون ایران است.


 

منوچهر هادی ، کارگردان سریال‌های نمایش خانگی، با انتشار استوری زیر در صفحه‎‌اش از مسئولان خواست بازیگران را هم در صف تزریق واکسن کرونا قرار دهند.

پست+منوچهر+هادی

وی درسال ۱۳۶۳ در جنگ ایران و عراق پدرش را از دست داد و پس از دریافت دیپلم در رشتهٔ الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات را از سر گذراند.

 
 
 منوچهر هادی
 

در سال ۱۳۸۵، نخستین فیلمش، «تلاطم» را ساخت و در همین سال موفق شد ۴ تله‌فیلم دیگر با نام‌های «آخرین روز ماه»، «تصادف»، «فرصت‌های فردا» و «کوچهٔ محجوب» را بسازد که افزون‌بر کارگردانی، نویسندگی آن‌ها را نیز عهده‌دار بوده‌است.

 
 منوچهر هادی

از جمله پیشینهٔ هنری وی می‌توان به کارگردانی فیلم‌هایی نظیر «قرنطینه»، «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»، «زندگی جای دیگری‌ست»، «کارگر ساده نیازمندیم» و همچنین سریال‌هایی نظیر «خداحافظ بچه»، «خوب، بد، زشت» و «دل» اشاره کرد.

 
 
 

منوچهر هادی از سال 1391 عضو تیم فوتبال ستارگان هنر ایران می باشد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه