رامبد جوان و سحر دولتشاهی

رامبد جوان از بزرگترین راز زندگی اش پرده برداشت+فیلم

رامبد جوان علت جدایی از سحر دولتشاهی و حقایق جالبی از زندگی با نگار جواهریان بازگو کرد.

رامبد جوان از علت جدایی اش پرده برداشت.رامبد جوان همسر سابق سحر دولتشاهی بازیگر معروف می باشد.رامبد جوان مدتی است با نگار جواهریان ازدواج کرده است.رامبد جوان یک فرزند دختر دارد.رامبد جوان به تازگی به ویروس کرونا مبتلا شده است.رامبد جوان مجری برنامه خندوانه می باشد.

رامبد جوان گفت : وقتی همسرت یک بازیگر خیلی خوب است و به این فکر می کنی که تا الان چطور بازی کرده و تو هم دوست داری یک فیلم بسازی به این فکر می کنی که من دلم می خواهد تو را در یک موقعیت و قیافه و شمایلی ببینم که تا به حال در آن ندیدم و یا نبودی.

رامبد جوان

درست همان مهمانی است که رفیقت را دعوت می کنی. همسرت ، پارتنرت جزو میزبان های اصلی ماجراست و بعد مثلا تو می گویی یک فیلم اکشن بسازیم که تو در آن باید اسلحه بکشی، فریاد بکشی و ... و بعد او تعجب می کند و می گوید: من این کارها را بکنم؟!

ما خیلی راجع به خیلی چیزها حرف می زنیم که یکی از آنها سینما، بازیگری ، روایت ها ، مکمل های شخصیت و ... است. آن وقت تو دلت می خواهد فیلمی بسازی که همسرت در آن بازی کند و کارهای عجیب جذاب انجام دهد.

رامبد جوان

رامبد جوان از سکوت خود و همسر اول و دومش گفت

حقیقتا به قدری در انی مدت پرت و پلا درباره من و ارتباطم با نگار و جدایی ام از سحر گفتند که ما هر سه فقط ترجیح دادیم سکوت کنیم . یک جایی به حد انزاجار رسیدیم.

تصمیم گرفتم فیلم نگار را بسازم . بیننده شاید ابتدا با انگیزه خاله زنک بازی برای دیدن فیلم بیاید اما یکربع از فیلم که بگذرد فراموش می کند و به اصل موضوع می پردازد.

اتفاقا نگار مخالف اسم فیلم بود و دوست نداشت نام فیلم نگار باشد اما من پافشاری کردم.

رامبد جوان

رامبد جوان

رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه