مهران احمدی/ عکس منتشر شده از همسردوم "مهران احمدی" بهبود پایتخت

بیوگرافی مهران احمدی و همسرش با عکس دخترش باران را در سایت پندار ورزشی مشاهده می کنید.

مهران احمدی متولد 1352 در تهران می‌باشد. مهران احمدی فارغ‌التحصیل رشته بازیگری تئاتر در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسـت، مهران احمدی برای در اوردن خرجی دانشگاه مدتی رو در رستوران گارسونی میکرده اسـت. خانواده احمدی درسال‌هـای کودکی او مدتی بـه نیشابور می روند تا مهران احمدی چند سالی را در گروه‌هـای آماتور تئاتری نیشابور دست بـه تجربه بزند.

تحصیلات مهران احمدی

پس از بازگشت خانواده احمدی بـه شهر تهران و پس از چند سال تجربه‌اندوزی او در نیشابور، مهران احمدی در رشته بازیگری تئاتر، درسال 73 ودر 21 سالگی وارد دانشگاه آزاد اسلامی می شود ودر رشته بازیگری تئاتر شروع بـه تحصیل می کند. او در همین سالها فعالیت حرفه‌ای خودرا هم‌زمان با تحصیل آغاز می کند.

 

عکس همسر دوم مهران احمدی

به تازگی عکسی از مهران احمدی در فضای مجازی منتشر شده است که حاکی از ازدواج مجدد و همسر دوم مهران احمدی میباشد در ادامه سایت پندار ورزشی این عکس را مشاهده می کنید:

 

مهران+احمدی

آغاز فعالیت های هنری مهران احمدی

در دهه 70 مهران احمدی در نقش‌هـای متفاوت تئاتری تجربه‌اندوزی کرد، از جمله در نمایش‌هـای «محاکمه ژاندارک» «چندوچون بـه چاه رفتن» و «آ سید کاظم». او هم چنین کار حرفه‌ای خود در تلویزیون رابا یک تله‌تئاتر شروع کرد؛ تله‌تئاتری بنام «انگشتری ژنرال ماسیاس» کـه چندان اثر مهمی نبود.

ورود به سینما

 

سال 1385 وقتی 33 ساله بود با فیلم آدم به کارگردانی عبدالرضا کاهانی بعنوان بازیگر، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان وارد سینما شد

 

سیمرغ

 

احمید در سال 1383 برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از بخش جلوه گاه شرقی جشنوراه 29 فیلم فجر برای فیلم آلزایمر شد

 

mehranahmadi-photokade-com-6 (1)

ازدواج اول مهران احمدی و دختر عاشق تتلو

 

از ازدواج اول مهران احمدی  یک دختر بنام باران است، می گوید دخترم عاشق امیر تتلو است و در ماشین آهنگ های او را گوش می دهد. 

 

درخشش با سریال پایتخت

بعد از سریال آوای باران ، مهران احمدی با نقش بهبود در سریال پایتخت به شدت محبوب شد ، او در پایتخت دو ، سه و شش بازی کرده است.اوج هنرنمایی او در چند قسمت آخر فصل ششم پایتخت بود.

 

اولین تجربه کارگردانی مهران احمدی

مهران احمدی با بازی در نقش‌هـای مختلف، از اوایل دهه 90 بـه چهره‌ای کاملاً شناخته شده تبدیل می شود ودر سالهای بعدی با بازی در چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی، بیش‌ازپیش مورد توجه قرار میگیرد. او دراین سالها در فیلم‌هـای قابل توجهی مثل «بغض»، «شیار 143»، «سیزده»، «نفس»، «کارگر ساده نیازمندیم» و… بازی کرده اسـت.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه